Ochroń Ukraińskiego ochotnika, pomóż powstrzymać rosyjską inwazję!

UA_PL

 

Każdego dnia ukraińscy obrońcy stają do nierównej walki z rosyjskim najeźdźcą. Nierównej, gdyż brakuje im sprzętu chroniącego życie. Ochroń ich życie, dofinansuj niezbędny sprzęt i pomóż powstrzymać inwazję. Efektywność akcji zapewnia ścisła współpraca z ochotniczą kompanią lwowską oraz łucką, które dystrybuują sprzęt dalej. 

W związku z nielegalną wojną napastniczą wywołaną przez Federację Rosyjską wszyscy musimy stać murem za Ukrainą! Tuż niedaleko bo niecałe 100 km od naszej granicy, znajduje się Lwów, który niejedno z nas odwiedzało i jak podobne jest do naszych miast jak Kraków, Rzeszów czy Poznań. Lwów, tak jak inne ukraińskie miasta zostało bestialsko zbombardowane rakietami. Wielu niewinnych ludzi zostało zabitych przez imperialne ambicje sąsiedniego państwa. Zwykli obywatele z dnia na dzień wbrew własnej woli zostali żołnierzami walczącymi o życie swoich najbliższych których kochają. Nie możemy być obojętni na ich wysiłek oraz los. W tym momencie to co zrobimy może realnie uratować czyjeś życie! W tym momencie niezwykle istotne i potrzebne są środki ochronne dla ukraińskich żołnierzy, oddziałów milicji oraz bezpieczeństwa. Zbiórka ma na celu zakup między innymi sprzętu defensywnego (w tym  hełmów i kamizelek kuloodpornych niewymagających koncesji), środków medycznych, lekarstw oraz ochrony osobistej, które zostaną wysłane na Ukrainę do odpowiednich organów, które dalej je rozdysponują zgodnie z bieżącymi potrzebami dla żołnierzy obrony terytorialnej oraz zwykłych obywateli chcącym stawić czoła najeźdźcy i bronić swojej rodziny. Osoby zgłaszające się do obrony terytorialnej po zapisaniu się do służby często otrzymują tylko i wyłącznie … karabin. Nie ma wystarczająco sprzętu przygotowanego na pełne wyposażenie cywilów.

Brakuje leków, kamizelek kuloodpornych, hełmów, okularów przeciw pyłowi, środków medycznych i wiele innych przedmiotów wyposażenia. Niestety, ten sam problem jest w praktycznie każdym mieście Ukrainy, gdzie kolejki do poboru się nie kończą. Ukraińcy również masowo wracają do kraju by bronić swojej ojczyzny. Przy aktualnym wyposażeniu Ukraińców, kontra rosyjskiej armii oraz czołgom, napad Rosjan na ukraińskie miasta może być krwawy i wyniknąć w duża ilość ofiar.

W tym momencie musimy być razem i solidarnie wspomóc Ukrainę w jej zmaganiach. Pomoc ta będzie mogła uratować życie wielu osobom, które zakupiony sprzęt będzie mógł ochronić przed pociskami czy odłamkami. Potrzebujemy ogromnego wsparcia, w dużych kwotach na TERAZ, gdyż walki odbywają się i ludzie giną TERAZ! Nie dajmy bezczynnie ginąć ludziom na ulicach Ukrainy. Możemy uniknąć krwawemu rozlewowi krwi, poprzez tą akcję.

Wpłaty można również dokonywać bezpośrednio na rachunek bankowy wpisując w tytule przelewu „Ukraina” : 79 1140 2004 0000 3502 7811 0694

My ubraliśmy już 60 żołnierzy zaciekle broniących niepodległości Ukrainy, a Ty? UBIERZ Z NAMI JEDNEGO ŻOŁNIERZA!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/zhrpvz

Tags: No tags

Comments are closed.